Modernus stilius

Modernus interjero dizainas gali būti apibrėžtas kaip visiškai naujas interjero puošimo metodas, kuris apima protingą spalvų naudojimą, aiškias, tiesias linijas balduose ir, žinoma, skoningą dekoracijų naudojimą. Šis interjero dizaino tipas visada simetriškai sudėlioja elementus, kurie yra estetiškai malonūs akims. Gaminiai, kurie yra ekologiški, tokie kaip džiutas, jo mišinys, bambukas ir nendrė yra taip pat naudojami, siekiant praplėsti modernaus interjero dizainą.

  Dauguma žmonių neteisingai supranta, kad moderniame šiuolaikiniame interjero kūrime kambario spalvų paletė su vyraujančiais neutraliais šešėliais yra griežta ir beveik tuščia. Tačiau tai toli nuo tiesos. Šiltos, žemiškos ir netgi šviesios neoninės spalvos naudojamos siekiant suteikti kambariui vaizdingumo.

  Modernūs baldai, naudojami dekoruoti modernų ir šiuolaikinį kambarį, yra dažnai paprasti ir tuo pačiu stulbinantys. Pernelyg įmantrūs, senoviniai ar netgi antikiniai baldai beveik niekada nenaudojami modernaus šiuolaikinio interjero kūrime. Modernūs baldai yra efektyvesni, turintys aiškias ir tiesias linijas, pagaminti iš plieno ir chromo, paįvairinti medžiu. Apmušalų pasirinkimas baldų gamyboje, pavyzdžiui, sofos apmušalai, užuolaidos ar portjeros yra taip pat vienos spalvos ar geometriniu raštu. Modernaus šiuolaikinio interjero kūrime mažos gėlės ar grubus šriftas yra nenaudojami.