Apie baldus

Stengiamės neapsiriboti standartiniais, tipiniais ir kažkur jau matytais sprendimais, todėl mūsų kokybiški baldai pasižymi kiekvienam užsakovui sukurtu unikaliu ir išskirtiniu dizainu, sugebame pasiūlyti kiekvienam klientui individualiai pritaikytus baldus, kurie bus funkcionalūs, patogūs ir gražūs, taip pat esame lankstūs įgyvendinti pačias įdomiausias Jūsų idėjas.

Projektuojame ir parduodame baldus iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų - laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), medžio dulkių plokštės (MDF), natūralaus bei lakštinio lukšto, medžio masyvo, metalo, stiklo ir kt., naudojame patikimą ir ilgai tarnaujančią baldų furnitūrą bei vidaus įrangą, suteikiame savo gaminiams garantiją. Taip pat galime pasiūlyti įvairius produktus iš akmens, akmens masės, taip pat visą reikalingą buitinę techniką, santechniką ir kt.

Mūsų dizaineriai atvyks į Jūsų namus ar biurą išmatuoti patalpų, paruoš projektus, 3D vizualizaciją kompiuterine programa, pagal poreikį pateiks instaliacinių įvadų schemas. Savo baldus pristatysime, sumontuosime, taip pat įmontuosime bei pajungsime buitinę techniką ir santechniką. Visas paslaugas galite užsisakyti tiek kompleksiškai, tiek atskirai. Kokybiškų baldų gamyba - ARRAS design.