Biuro baldai

  Organizacijos įvaizdžiui didelės reikšmės turi biuro baldai. Nuo jų nemažai priklauso tiek darbuotojų, tiek ir lankytojų psichologinis komfortas, darbinė atmosfera, darbo efektyvumas. Kokybiški, ergonomiški, solidūs biuro baldai suteikia patikimumo įspūdį, vos įžengus į Jūsų biurą.

 

 Planuojant naujo biuro patalpas ar rekonstruojant esamą, visų pirma turite žinoti pradinius duomenis: patalpos dydį, darbuotojų skaičių, kokio lankytojų srauto tikitės vienu metu ir, žinoma, sumą, kurią planuojate išleisti baldams. Baldai turi būti patogūs, jų konstrukcija apgalvota. Baldų elementų įvairovė turi užtikrinti galimybę plačiai juos pritaikyti ir pasirinkti norimą darbo vietos konfigūraciją. Jei planuojate ateityje keisti biuro vietą, plotą ar darbuotojų skaičių, verta pirkti tokius biuro baldus, kurie būtų patogūs pritaikyti vienas prie kito, taip pat ir kitose patalpose - tokiu atveju, baldai turėtų būti mobilesni, susidedantys iš modulių, kuriuos lengva perstumti, prijungti prie kitų elementų. Numatykite vietą spausdintuvams, kopijuokliams, fakso aparatams, taip pat svarbu ir drabužių spintos ar kabyklos darbuotojams ir lankytojams, biuro virtuvėlė ir pan.

 

 Kartais biuro baldų pardavėjai negali pasiūlyti pilnai įrengti Jūsų biurą - gali būti, kad kai kurie negamina slankiojančių sistemų, virtuvių ar nestandartinių baldų. Tokiu atveju mes siūlome išskirtinai Jums suprojektuotus biuro baldus - esame lankstūs įgyvendinti daugelį gerų idėjų. Biuro projektus paruošiame 3D vizualizacija - tai padeda kur kas geriau įsivaizduoti būsimą sprendimą, o tai gali pasiūlyti Jums ne kiekvienas gamintojas.