Slenkančios sistemos

  Kiekvienuose namuose yra planuojamos tam tikros patalpos ir baldai drabužiams, patalynei, daiktams susidėti ir sandėliuoti. Tai gali būti tiek paprastos spintos varstomomis durimis, tiek į nišas montuojamos spintos ar lentynos su slankiojančiomis durimis, tiek visiškai atskiros patalpos - drabužinės, kurios pastaruoju metu vėl tampa itin populiarios. Kurias pasirinkti, lemia tam skirto ploto galimybės - jei yra pakankamai vietos durims atidaryti, galima rinktis ir paprastai varstomas duris - dažnai šis variantas yra ir pigesnis, tačiau neretai grožio ir patogumo dėlei renkamasi slankiojančias sistemas.

  Slankiojančios durys yra labai plačiai pritaikomos - jas galima panaudoti prieškambariuose, kur dažnai reikia taupyti vietą, taip pat miegamuosiuose, vaikų kambariuose, kabinetuose. Jos tinka visur: svetainėje, virtuvėje, vonioje, garaže. Didelis šių sistemų privalumas - vietos taupymas. Netgi palėpėse, kur neretai  lubos būna su nuolydžiu, galima įmontuoti slenkančias sistemas. Jas galima panaudoti ir tais atvejais, kai reikia atskirti kelias patalpas - čia galima projektuoti slankiojančias ar stacionarias pertvaras.

  Slenkančių durų gamybai naudojame kokybiškus plieno bei aliuminio profilius ir mechanizmus, taip pat įvairius užpildus - laminuotą arba dengtą natūraliu lukštu medžio drožlių plokštę, veidrodį, stiklą, tapetus ir kt. Šių užpildų bei profilių įvairovė leidžia kiekvieną kartą sukurti vis kitokio dizaino spintas ir pertvaras bei pritaikyti įvairių stilių interjeruose.

  Naujovė - berėmės slankiojančios sistemos, kurias integravus į nišas, beveik nematyti  jokių profilių ir mechanizmų. Berėmėms durims galima naudoti tas pačias medžiagas, kaip ir sistemoms su profiliais, - visa tai suteikia dar didesnes kūrybines galimybes dizaineriams ir architektams.