Plautuvės

Parenkant plautuvę virtuvei, svarbu žinoti Jūsų poreikius - galbūt jos nereiks didelės, jei yra indaplovė, ir atvirkščiai - jei Jūsų didelė šeima, mėgstate gaminti - kaip tik Jums reikalinga talpi ir patogi plautuvė. Yra tokių plautuvių, kurios atstoja didelį darbastalį - prie jų galima atlikti daugybę maisto ruošimo ir valymo funkcijų, yra ir nedidelių, kompaktiškų, taip pat - integruojamų į ir po stalviršiu ar montuojamų ant jo; nerūdijančio plieno, akmens, keramikinių - plautuvių pasirinkimas yra tikrai didelis, tačiau viena išties svarbu - ji turi būti kokybiška ir ilgaamžė.

 

  Prie plautuvės turi būti tinkamai parinktas ir maišytuvas - ar paprastas, ar su dušo funkcija, ar su fotoelementais, leidžiančiais Jums naudotis maišytuvu, jo neliečiant - parinksime Jums virtuvės santechniką, atitinkančią Jūsų poreikius. Dažnai žmonės nusiperka brangią virtuvės įrangą, o maišytuvą renkasi tik pagal dizainą. Tačiau maišytuvo konstrukcija yra labai svarbi. Joje gali būti specialūs ventiliai, uždarymas indaplovei, specialios ištraukiamos galvutės, leidžiančios patogiau pripilti indą. Papildomai galime teikti kvalifikuoto pajungimo paslaugą.

 

  Aukštos kokybės plautuvę galima atpažinti iš pirmo žvilgsnio. Tai garantuoja Franke, Blanco pavadinimai, žinomas pasaulyje daugelį metų. Produkcija su Franke ar Blanco ženklu užtikrina aukštą medžiagų ir darbo kokybę, tobulą apdirbimo techniką ir atitinkamai funkcionalų, novatorišką dizainą.