Modernūs svetainės baldai

 Svetainė - pagrindinis bendro naudojimo kambarys namuose, kur mes leidžiame savo laisvalaikį, žiūrime televizorių, klausomės muzikos, skaitome, bendraujame su svečiais. Todėl svarbu, kad svetainės baldai puoštų gyvenamąsias patalpas, būtų patogūs. 
  Įrenginėjant svetainę, būtina iš anksto žinoti, kur ir kokius statysite minkštuosius baldus, kavos ar žurnalinį stalelį, kur bus statomas televizorius, įvairi aparatūra, namų kinas, ar bus tame kambaryje kompiuterizuota darbo vieta - šie elementai diktuoja elektros įvadų, apšvietimo, kitų instaliacinių įvadų (kabelinės televizijos, interneto, namų kino ir kt.) sistemą. Jei svetainėje turi būti įrengtas akvariumas, jam taip pat reikia numatyti vietą, laikantis tam tikrų reikalavimų, instaliacinius įvadus, specialius tam pritaikytus baldus. Specifinių sprendimų svetainėje reikalauja ir židinys. 
  
  Kadangi tai ypatingos paskirties kambarys, dažnai norima jį padaryti išskirtinį, ieškoma nestandartinių sprendimų - tai padaryti padeda įvairios nišos, sienų, lubų, apšvietimo sprendimai, taip pat ir įdomūs, išskirtiniai baldai - pritaikyti pagal individualų kiekvieno kliento poreikį. Tai gali būti indauja, baras, TV ir aparatūrai sudėti tinkamas baldas, didelė sieninė spinta (jei turite daugybę knygų ir tam tinkamą erdvę), gal tik nedidelė spintelė ir kelios lentynos, o gal reikalingos vitrinos Jūsų renkamai kolekcijai? Todėl siūlome Jums suprojektuoti ir pagaminti svetainės baldus pagal Jūsų poreikius, atsižvelgiant į kiekvieną daiktą, kurį Jūs norėsite matyti, išskirti, o gal paslėpti. Parinksime derančias spalvas prie esančio ar būsimo interjero, priderinsime medžio, metalo, stiklo ir kitas detales.