Architektams

Kviečiame bendradarbiauti architektus ir interjero dizainerius, tiek dirbančius su individualiais užsakymais, tiek su visuomeninės paskirties objektais - siūlome savo paslaugas nuo projektavimo iki projekto įgyvendinimo.

Ilgametė patirtis baldų projektavime, gamyboje bei montavime tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje, leido akivaizdžiai įsitikinti, kad gerai apgalvotas būsto, komercinių ar kitokių patalpų baldų išdėstymo sprendimas, įskaitant ir instaliacinių įvadų tinkamą suprojektavimą, gali labai palengvinti jo galutinį realizavimą. Dirbant su Jumis, vadovaujamės optimalaus funkcionalumo, ergonomikos, praktiškumo principais, bet iš esmės nekeičiant Jūsų interjero projekto ir neribojant užsakovo pageidavimų. ARRAS design gali suteikti Jums nemokamas konsultacijas dėl įvairios paskirties baldų projektavimo, konstravimo ir montavimo principų ir ypatumų, bei, įvertindami kliento poreikius, siūlo tinkamiausius sprendimus.

Siūlome Jums ilgalaikio bendradarbiavimo bei autorines sutartis. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės tiesiogiai.

Atsisiųsti prezentaciją

Papildoma informacija: e-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel.: +370 612 66700