Apie interjerus

 Dažnai kyla klausimas, ar tikrai reikalingas interjero dizaineris? Jei manote, kad Jūs patys galite apsispręsti dėl interjero kolorito, baldų išdėstymo ir aksesuarų parinkimo – šaunu, nieko nėra maloniau, kaip kurti savo namus, įgyvendinti seniai puoselėtas svajones. Tačiau galite susidurti su tam tikra specifika, kurią gali žinoti tik profesionalūs architektai ar dizaineriai – pavyzdžiui, santechnikos ir elektros įvadų išdėstymas, baldų ar šviestuvų tvirtinimo elementai, šildymo, ventiliavimo ar vėdinimo įrangos racionalus išplanavimas ir panašiai. Kur kas paprasčiau yra keisti ir taisyti brėžinius, nei klaidas, atliktas realybėje – kartais nežinojimas gali labai brangiai kainuoti.

 Norite įsitikinti, ar dera Jūsų pasirinkti baldai prie interjero, o gal ir paties interjero idėjų dar neturite? Gal trokštate nestandartinių sprendimų, ergonomiškų ir funkcionalių, o gal išskirtinai drąsios idėjos? Norite švaraus minimalistinio interjero, ar trokštate išpuoselėtų klasikos elementų? Kurdami Jums, neturime jokių išankstinių nusistatymų, asmeninių ambicijų ir nusistovėjusių stereotipų – manome, kad tik susipažinę su Jumis, atskleisime Jūsų norus ir pageidavimus. Tikime, kad namai, kuriuose gyvensite Jūs – bus unikalūs ir atspindės tik Jūsų gyvenimo būdą ir stilių.

 Siūlome profesionalią pagalbą apsisprendžiant, renkantis, kuriant. Šaunu, jei kūrybos procese dalyvausite ir Jūs – pajusite tikrąjį kūrybos teikiamą malonumą. Interjeras gali būti madingas, stilingas, išskirtinis, tačiau svarbiausia, kad jis būtų teisingas – reikia pajausti ne tik būsto viziją, bet žmogų, kuris ten gyvens. Mes to ir siekiame - sukurti harmoningą visumą.

PATARIMAI PLANUOJANTIEMS

   Jei planuojate pirkti butą ar dar tik pradėjote namo statybas ir galvojate apie profesionalaus dizainerio pagalbą - visų pirma Jūs turite išsiaiškinti, kokių paslaugų Jums gali prireikti. Sunku tokius svarbius dalykus aptarti telefonu - susitikimas su dizaineriu būtinas. Tik betarpiškai bendraujant, dizaineris gali suprasti Jūsų poreikius, gyvenimo būdą, išsiaiškinti Jūsų svajones, kokio stiliaus interjero pageidaujate ir t.t. Nuo to priklausys ir darbų apimtys bei paslaugų kaina.

  Visų pirma atliekami objekto matavimai, konstrukcinių elementų analizavimas, atliekamas pastato ar buto analizavimas - ar galimi pertvarų pakeitimai, sienų ir nišų formavimai, ventiliacinių, santechninių bei elektros įvadų analizė ir panašiai.  Įvertinus aplinkybes, pradedamas pagrindinis darbas - funkcinis gyvenamosios erdvės zonavimas, optimalių sprendimų ieškojimai. Dauguma butų ir gyvenamųjų erdvių nėra labai dideli, todėl čia svarbus kiekvienas centimetras. Interjero dizainerio darbas - ne tik parinkti spalvas grindims, sienoms luboms ir sustatyti patogiai baldus, kaip daugelis įsivaizduoja. Interjeras - kompleksiškas sprendimas visai gyvenamajai erdvei. Visi projektavimo etapai yra labai susiję - būtina iš karto pagalvoti apie instaliacinių įvadų išdėstymą, optimalius apšvietimo sprendimus, santechniką bei buitinę techniką, baldų parinkimą bei išdėstymą, jau nekalbant apie stiliaus vientisumą bei spalvinį koloritą. Todėl negalėsite numatyti elektros rozečių bei apšvietimo įrengimo vietų, kol nežinosite, kur stovės Jūsų baldai ir t.t.

  Dirbant su interjero dizainere, daug lengviau, greičiau ir paprasčiau vyksta visi remonto ir įrengimo darbai - statybininkai gauna detalius planus bei projektus, kur jiems suprantamai nurodyta, ką ir kur reikia išgriauti, prijungti ir pan. Taip pat su šio specialisto pagalba galite matyti savo būsimų išlaidų detalią sąmatą - juk jau žinote, kokie bus šviestuvai, kokia santechnika ar baldai. Netgi jei sąmata viršija Jūsų planuojamas išlaidas - su dizaineriu galite aptarti, kur galima pataupyti, o kur - būtini funkcionalūs sprendimai. Dizaineris, kaip savo srities specialistas, puikiai žino alternatyvius variantus, taip pat ir visas naujoves, mados tendencijas bei inovacijas.

  Galite pasirinkti kelis darbo su dizaineriu būdus - pilną visų atliekamų darbų priežiūrą ir kiekvienos detalės bei aksesuaro parinkimą arba tik su jo pagalba, patarimais eiti patiems jau paruoštu keliu - dažniausiai pasirenkamas šis variantas, tuomet atsiveria didesnės Jūsų kūrybos galimybės. Visais atvejais, dizaineris pasiūlys Jums priimtiniausią optimalų variantą, ir Jūs tikrai galėsite džiaugtis profesionaliai, funkcionaliai, patogiai įrengtais Jūsų namais.